fbpx

Mežaparka 3. skautu vienība darbojas Roberta Feldmaņa iela 1, pie Mežaparka evanģēliski luteriskās draudzes. 2017/2018 mācību  gadu mēs uzsākām jautri. Mūsu pulciņā pievienojās jauni zināt griboši bērni. Nodarbības mums notiek laukā, turpat Mežaparka evanģēliski luteriskās baznīcas pagalmā,. Ziemas laikā nodarbības notiek telpās, bet tiklīdz ziema ir galā, tad nodarbības atkal notika ārā. Nodarbību laikā, tur pat, Mežaparka evanģēliski luteriskās baznīcas pagalmā, gandrīz ik katru nodarbību, vadītāja pavadījumā, Mazskauti iekūra ugunskuru, kas ļāva praktizēt ugunskura iekuršanu, kā arī sējām dažādus mezglus, apguvām teoriju. Teoriju un darbu komandā mazskauti apgūst caur dažādām spēlēm un aktivitātēm. Protams visas iegūtās zināšanas  izmantojam ikdienas dzīvē.

Februārī visa vienība kopā devāmies uz filmas ARVIEN MODRI pirmizrādi kas notika kinoteātrī Splendid palace. Tur mēs satikām ļoti daudz skautus un ne tikai no Latvijas.

Bija diena, kad devāmies uz sadraudzības dienu Biķeru draudzē. Viņu rīkotajā pasākumā mēs iepazināmies ar Biķeru draudzi un viņu svētdienas skolu, savukārt, mēs pastāstījām par sevi, par mazskautiem.

Kā katru gadu svinam LKS 3.skautu vienības "Mežaparks" dibināšanas dienu (dzimšanas dienu). Šogad mēs to svinējām kopā ar svētdienas skolas bērniem. Uztaisījām svētkus gan sev, gan svētdienas skolas bērniem. Ballītes laikā veicām eksperimentus ar sauso ledu un ziepju burbuļiem.

Jūnija sākumā devāmies uz Mazskautu nometni, kas šogad notika  Ivandē. Nometnes tematika bija saistīta ar Latvijas vēsturi. Nometnē mēs pavadījām lieliski laiku. Piedalījāmies dažādās aktivitātēs un konkursos pielietojot savas zināšanas kuras ieguvām nodarbību laikā.

 

Kā katru gadu vasarā mēs rīkojam sirojumu, kas šogad norisinās jūnlija pirmajā nedēļā. Pasākums bija ,paredzēts kas bija domāts mazskautiem un un viņu vecākiem, tomēr mazskauti lēma, ka dosies vieni paši ar vadītāju. Tā nu mūsu grandiozais pārgājiens šogad notika Mangaļsalā. Tika "iekaroti" gandrīz visi no vecajiem Mangaļsalas bunkuriem. Protams, būdami Mangaļsalā pēc bunkuru apmeklējuma devāmies gar jūru līdz Ziemeļu molam. Kad apskatījām jūras vārtus, devāmies gar jūru līdz dzelzceļa stacijai Vecāķi.

Nemanot ir pienācis septembra mēnesis, un mēs atsāksies regulārās mazskautu nodarbības. Aicinām piebiedroties jaunus mazskautus (gan zēnus, gan meitenes vecumā no 8 līdz 11 gadiem)!