fbpx
  Nosaukums: Mežaparks

Mežaparka 3. skautu vienība darbojas Roberta Feldmaņa iela 1, pie Mežaparka evenģēliski luteriskās draudzes. Vienībā šobrīd ir tikai viena darbības pakāpe - mazskauti (7-11 gadi).

Nodarbības notiek svētdienās no plks.12.00 – 14.00. Nodarbības parasti notiek ārā. Bet ziemas laikā telpās. Mežaparka 3.vienības uzņem jaunus mazskautus savā pulkā.

Numurs: 3
Priekšnieks: Viesturs Vulāns
Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Tel: 24209055

Mežaparka 3. skautu vienība darbojas Roberta Feldmaņa iela 1, pie Mežaparka evanģēliski luteriskās draudzes. 2017/2018 mācību  gadu mēs uzsākām jautri. Mūsu pulciņā pievienojās jauni zināt griboši bērni. Nodarbības mums notiek laukā, turpat Mežaparka evanģēliski luteriskās baznīcas pagalmā,. Ziemas laikā nodarbības notiek telpās, bet tiklīdz ziema ir galā, tad nodarbības atkal notika ārā. Nodarbību laikā, tur pat, Mežaparka evanģēliski luteriskās baznīcas pagalmā, gandrīz ik katru nodarbību, vadītāja pavadījumā, Mazskauti iekūra ugunskuru, kas ļāva praktizēt ugunskura iekuršanu, kā arī sējām dažādus mezglus, apguvām teoriju. Teoriju un darbu komandā mazskauti apgūst caur dažādām spēlēm un aktivitātēm. Protams visas iegūtās zināšanas  izmantojam ikdienas dzīvē.