fbpx

Vairākas skautu vienības, kuras darbojas ārpus Rīgas, ir atsākušas savas regulārās āra nodarbības. Ne visas ir atsākušas mazskautu aktivitātes, bet tās varētu atsākties visās vienībās 2021. gada septembrī. Ceram uz COVID-19 veiksmīgu "apkarošanu"!

Skautu cepureTikai viens kolosāls tētis!

Tas ir viss, kas nepieciešams, lai arī tavā draudzē izveidotu skautu vienību.

Kāpēc to darīt?

Skautu kustība ir aizraujošs veids, kā mācīt kristīgās vērtības darbībā, kad svētdienas skolas sols enerģiskajiem tīņiem kļuvis par šauru un garlaicīgu. Jauni draugi, fiziskas aktivitātes svaigā gaisā, praktisku zināšanu apgūšana un kopā veikti uzdevumi palīdz izkopt turpmākajai dzīvei būtiskas īpašības – patiesumu, godīgumu, uzticamību un savas zemes mīlestību.

Kā to darīt?

Ar ko sākt? Kā kļūt par skautu vadītāju? Kā organizēt nodarbības? Kas darāms meitenēm, kas – zēniem? Tu esi kolosālais tētis un gribi rīkoties? Lai notiek!

2. decembrī plkst. 11.00 tiekamies Baldones baznīcā (Rīgas ielā 40, Baldonē).

Kopā ar pieredzējušiem skautu vadītājiem noskaidrosim atbildes un uzzināsim, kā Latvijas Kristīgo skautu kustībā iesaistīt arī savas draudzes bērnus un jauniešus. Piesakies pa tālruni 29 480 926 vai raksti: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Jaunie mazskautiSeptembris ir mēnesis, kad, sākoties skolas mācību gadam, skautu vienības uzņem jaunus dalībniekus. Parasti tie ir jaunākā vecuma bērni (gan zēni, gan meitenes) - 8-11 gadi. Arī Kristīgo skautu vienības aicina piebiedroties jaunus dalībniekus visās vietās, kur darbojas mūsu vienības: Rīgā, Baldonē, Jelgavā, Dobelē un Kuldīgā. Meklējiet sev tuvāko vienību!

 

Skauti un gaidas svin latviešu skautisma 100 gadu jubileju. Pirmās skautu vienības Latvijā izveidojās 1917. gadā — vēl pirms Latvijas Republikas proklamēšanas. Toreiz no bēgļu gaitām Krievijā atgriezās Pirmā pasaules kara bēgļi, atnesot līdzi arī skautisma pieredzi.